logo Facebook
ikona Facebook logo YouTube logo serwiu Allegro
Drony serwis

Drony serwis

W całej Polsce, również w Warszawie, jest coraz więcej fanów modeli RC. Drony i quadrokoperatory podbijają serca dzieci i dorosłych. Gwarantują świetną zabawę połączoną z nauką o elektronicznej budowie modeli zdalnie sterowanych. To wspaniałe hobby, które umożliwia miłe spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. W Warszawie i innych regionach Polski regularnie organizowane są  zawody modelarskie, które przyciągają setki fanów modeli RC, dronów oraz quadrokopterów. Nasza firma również powstała z zamiłowania do elektroniki oraz zdalnie sterowanych samolotów.

Quadrokoptery cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ dają prawie nieograniczone możliwości robienia zdjęć oraz filmów. Zdalnie sterowany model samolotu z wbudowaną kamerą może zarejestrować imponujące zdjęcia i filmy w wysokiej jakości z perspektywy lotu ptaka. Za pomocą quadrokopterów oraz dronów możesz wykonać wspaniałe ujęcia, nie możliwe do wykonania z powierzchni ziemi. 

Zdalne kierowanie sprzętu pozwala uzyskać efekt jaki nam zależy, poznać miejsca, które są widoczne jedynie z perspektywy powietrza.

 

Prowadzimy serwis oraz sprzedaż modeli RC, dronów oraz quadrokopterów w różnych modelach oraz cenach.  Nasza firma oferuje usługi z zakresu naprawy sprzętu oraz wymiany poszczególnych części. Przy sprzedaży chętnie udzielimy porad odnośnie poszczególnych modeli i ich funkcji. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z dronami, czy jesteś ich miłośnikiem od lat, nasza oferta sprzedażowa powinna zadowolić każdego.

Zapraszamy do naszego warszawskiego serwisu oraz sklepu. Zachęcamy do zapoznania się z filmikami na  kanale na YouTube – tam zamieszczamy informacje o naszym asortymencie w sprzedaży oraz udzielamy wskazówek odnośnie naprawy i wymiany poszczególnych części. Czekamy na Państwa w Studiu5s w Warszawie.


 

HUBSAN Q4 H111 NANO QUADROKOPTER SKY WATCHER 2 DF MODELS

SKY WATCHER 2 DF MODELS

INSTRUKCJA OBSŁUGI

HUBSAN H107 CHD

QUADROKOPTER Z KAMERĄ HD

HUBSAN H 107 C

QUADROKOPTER Z KAMERĄ

HUBSAN H 107 L 

Quadrokopter

NAPRAWA QUADROKOPTERA HUBSAN H107C

WYMIANA OBUDOWY